Korzyści z użycia Content Center

Korzyści dla konstruktora:

1. Szybka zmiana rozmiaru części

  • Dzięki Content Center konstruktorzy mogą błyskawicznie dostosować rozmiar części do swoich potrzeb, co znacząco przyspiesza proces projektowania.

2. Uporządkowany repozytorium

  • Content Center eliminuje problem duplikatów plików w repozytorium. To oznacza, że konstruktorzy nie muszą już tracić czasu na szukanie i wybieranie właściwej ścieżki otwierania pliku.

3. Zgodność z firmowym standardem opisu plików

  • Pliki dostępne w Content Center są opisane zgodnie z firmowym standardem, co ułatwia identyfikację i korzystanie z nich.

Korzyści dla firmy (producenta):

1. Pierwszy wybór konstruktorów

  • Dzięki łatwemu i szybkiemu dostępowi do modeli 3D w Content Center produkty firmy stają się pierwszym wyborem dla konstruktorów. To zwiększa konkurencyjność firmy na rynku.

2. Trwałe umieszczanie danych zakupowych w modelach

  • Pliki Content Center są przechowywane w folderze z atrybutem „Tylko odczyt”, co oznacza, że każde uruchomienie Inventora powoduje ponowne nadanie tego atrybutu. To gwarantuje trwałość danych zakupowych w modelach, co jest niezwykle istotne w procesie projektowania i produkcji.

Podsumowanie

Korzystanie z Content Center przynosi liczne korzyści zarówno dla konstruktorów, jak i producentów. Konstruktorzy zyskują szybkość, uporządkowanie i zgodność z firmowym standardem, co przyspiesza i ułatwia proces projektowania. Firmy, których katalogi zostały włączone do Content Center, mogą cieszyć się większym zainteresowaniem swoimi produktami oraz trwałym umieszczaniem danych zakupowych w modelach, co zwiększa ich konkurencyjność na rynku. To rozwiązanie, które przynosi korzyści obu stronom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *